DroneUA та інноваційні технології на «AGRO-2019»

October 02, 2023
DroneUA та інноваційні технології на «AGRO-2019»
   

З 4 по 7 червня 2019 року компанія DroneUA братиме участь у Міжнародній виставці «AGRO-2019», яка відбудеться на території ПК «Експоцентр України» (ВДНГ).

Виставка «Аgro-2019» — Найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі є ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок у всіх сферах АПК України. Ділові заходи відкривають можливості для співпраці з країнами — лідерами світового аграрного сектора Виставка також є унікальною можливістю для діалогу між приватним бізнесом та державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Що на Вас чекає:

У рамках виставки протягом усіх 4-х днів працюватиме професійна зона з дронами.

DroneUA представлять ексклюзивні рішення для аграрного сектору на базі БПЛА, а також продемонструють ключові платформи. У спеціальній демо-зоні для гостей виставки своє обладнання продемонструють провідні розробники-інноватори в галузі безпілотних технологій та технологій для точного землеробства: SenseFly, DJI, Parrot, Pix4D, DroneDeploy, MicaSense, Agrocares та багато інших. Познайомитися з вищезгаданими продуктами зможуть усі охочі. Відвідувачі виставки дізнаються про весь величезний спектр послуг, але головне — власноруч спробують випробувати обладнання у дії.

Agro Innovations Forum 2019

6 червня у рамках «Агро-2018» запрошуємо взяти участь у першому міжнародному форумі аграрних інновацій.

Метою «Agro Innovations Forum 2018» є колаборація фахівців з Агро індустрії — провідних експертів з усього світу, техніки та інноваторів. Це не просто форум чи конференція — це тематичний В2В захід, зручний market place для Вашого агробізнесу, а також майданчик, де зберуться найкращі експерти, топ-менеджери, директори та спеціалісти Агро компаній, холдингів та фермерських господарств для знайомства з високоякісними новинками для АПК. Вперше ментори інноваційних підприємств США, Франції, Ізраїлю, Китаю та України поділяться власним досвідом упровадження нових технологій у сфері точного землеробства та Digital агробізнесу.

Що ви дізнаєтесь на форумі:

* Успішні кейси на ринку України;

* Презентація нових продуктів;

* Знайомство з інноваційними проектами у спеціальній демо зоні форуму.

Для того, щоб стати учасником «Agro Innovations 2019» необхідно зареєструватися за посиланням:

https://forms.gle/7vNEpou5pQg9Wdcw5

Початок заходу об 11.00 (конференц-зал10 павільйон).

DroneUA — провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України Компанія веде свою діяльність у сферах, енергетики та нафтогазовій промисловості, а також у сферах геодезії та топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є розробка та впровадження галузевих рішень, що базуються на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології DroneUA використовуються на понад 4500000 гектарів посівних площ України.

DroneUA — національний дистриб'ютор комерційних та промислових рішень компанії Parrot, дистриб'ютор програмного забезпечення DroneDeploy та Pix4D на території Східної Європи, а також найбільший в Україні дистриб'ютор обладнання та промислових рішень компанії DJI.

До зустрічі на «AGRO-2019»!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами