DroneUA та медіа школа 1+1: Майстерність зйомки та управління дронами

October 03, 2023
DroneUA та медіа школа 1+1: Майстерність зйомки та управління дронами
   

DroneUA стали партнерами Вищої школи Media & Production та спільно з 1+1 Media розробили перший в Україні комплексний курс з управління БПЛА для операторів та співробітників медіа та творчих професій. Курс “Майстерність зйомки та управління дронами” розпочинається вже 18 листопада.

Останнім часом все більшої популярності набирає аерофотозйомка за допомогою БПЛА. Цей новий вид зйомки вже застосовується при створенні сюжетів новин, фільмів, кліпів, і навіть авторські відео з повітря виходять набагато цікавішими, ніж класична зйомка із землі, адже зйомка з висоти пташиного польоту дозволяє продемонструвати глядачеві більший масштаб.

Експерти та практики DroneUA разом з професійними операторами ознайомлять слухачів з усіма секретами технічної майстерності, творчими прийомами та навчать керувати сучасними дронами, щоб досягти ідеального кадру та не пошкодити дорогу техніку.

Що викладатиметься на курсі:

  • Основна регуляторна та законодавча база, яка регулює зйомку з повітря та використання БПЛА
  • Обмеження та можливості використання дронів, відповідно до законодавства України
  • Теорія технічних пристроїв, правила безпечної експлуатації техніки, план дій за умов форс мажорів
  • Операторська техніка
  • Основні закони та правила зйомки
  • Ефектна відеозйомка
  • Порівняння класичної зйомки та зйомки за допомогою дронів
  • Пошук індивідуального стилю в рамках правил
  • Різниця між авторськими та комерційними польотами ( вимоги замовника, пілотування під певні завдання, ризики та можливості).
  • Монтаж

Довідка про курс:

Дата початку: 18 листопада

Тривалість: 18 та 19 листопада, 25 та 26 листопада 2017 року.

Кураторами курсу є Сушко Денис, проектний менеджер DroneUA, та Віталій Панасюк, оператор проектів телеканалу 1+1.

Реєстрація та деталі: https://school.1plus1.ua/ru/courses/ drone

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами