DroneUA та збереження культурної спадщини Закарпаття.

October 03, 2023
DroneUA та збереження культурної спадщини Закарпаття.
   

8-го грудня у прес-центрі закарпатської обласної державної адміністрації відбудеться прес-конференція та презентація одного з наймасштабніших проектів зі збереження культурної спадщини Закарпаття.
Дрон-технології, віртуальна та доповнена реальність — все це в новому проекті, об'єднанні науки, технологій, історії та мистецтва з головною метою – збереження культурної спадщини

Спікери прес-конференції

  • Кирило Покутний, автор проекту «Чорнобиль 360» (м.Київ);
  • Валерій яковенко — співзасновник компанії DroneUA (м. Київ)
  • Віталій Попович — директор Агентства регіонального розвитку області;
  • Євген Забарило — голова ГО «Культурна платформа Закарпаття».

Організатори – Агенція регіонального розвитку Закарпатської області у партнерстві з проектом Креативні Індустрії Територій.

Учасники проекту: DroneUA, Sensorama lab

За підтримки Закарпатської ОДА

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами