DroneUA на AgroIT 2017, результати

October 03, 2023
DroneUA на AgroIT 2017, результати
   

30 жовтня 2017 року DroneUa очолили блок про безпілотні технології на конференції AgroIT 2017 — ключовий захід про агроінновації.

Дослідом найбільшого впровадження безпілотних технологій в Україні поділився співзасновник DroneUA, Валерій Яковенко. На заході розповів про можливості використання дронів в агробізнесі як комплексного інструменту для сучасних аграріїв. Також були представлені можливості світових інноваційних технологій, які DroneUa впроваджує на українському агроринку.

Провайдери технологічних рішень для аграрного сектору:

— картування та супутниковий моніторинг полів;
— Сканування ґрунту;
— Облік земельного банку;
— ERP, CRM та софт для управління підприємством;
— Спеціалізоване програмне забезпечення.

Виробники та дилери:

— Дрони та безпілотні літальні апарати;
— Відстеження техніки та облік пального;
— Облік ресурсів підприємства;
— контроль зрошення;
— GPS-навігація.

Учасники конференції не лише ознайомилися з найкращими продуктами ринку безпілотних технологій, а й відкрили нові можливості та вигоди співпраці.

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами