DroneUA на Битві Агротитанів під Полтавою

September 11, 2023
DroneUA на Битві Агротитанів під Полтавою
   

26 серпня DroneUA візьме участь у ІІ Битві Агротитанів, що відбудеться у селі Ланна Карлівського району Полтавської області на ПП “Ланна-Агро”. Мета заходу — демонстрація технічних досягнень агропромисловості для підвищення рентабельності виробництва.

Зокрема у рамках події буде представлено найінноваційніше безпілотне обладнання для сільського господарства від XAG. Дане обладнання обробляє до 18 га за годину та може працювати в режимі рою, коли до п’яти дронів керуються одним оператором одночасно.

Усього на Битві Агротитанів буде п’ять тематичних зон для демонстрації вітчизняної та іноземної сільськогосподарської техніки. На масштабній виставковій зоні відвідувачі зможуть знайти: 

  • Фінансові та логістичні рішення для агропідприємств;
  • Паливо-мастильні матеріали та комплектуючі;
  • ЗЗР та насіння;
  • Елементи точного землеробства та малої авіації.

Чекаємо всіх охочих на наймасштабнішій демонстрації сільськогосподарської техніки!

Обладнання XAG Реєстрація
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами