DroneUA на CIIE

October 02, 2023
DroneUA на CIIE
   

5 — 10 листопада DroneUA представляли Україну на China International Import Expo в Шанхаї. На Національному стенді компанія презентувала індустрію цифрових технологій та сервісів з обробки даних.

CIIE — це перша міжнародна імпортна виставка глобального масштабу, націлена на імпорт та офіційно анонсована Головою КНР Сі Цзіньпіном. За підтримки Світової організації торгівлі та Організації промислового розвитку при ООН.

Мета виставки

Презентація іноземних товарів і послуг для ринку Китаю, зміцнення співпраці між іноземним і китайськім бізнесом, збільшення імпорту в країну до 10 трлн. доларів США. Виставка була розміщена розміщена в 8 галузевих товарних павільйонах і павільйоні послуг на площі майже 250 тис. кв.м.

Що представили на CIIE?

У CIIE взяли участь 2800 компаній з більш ніж 130 країн і регіонів світу. На Національному стенді України свої розробки показали 18 вітчизняних підприємств з різних галузей. Були представлені товари та послуги галузі АПК і продовольства, автомобілебудування, медичних товарів, обладнання та послуг, легкої промисловості та споживчих товарів, побутової електроніки та комп’ютерних технологій, технологічного обладнання для промисловості, послуги в сфері туризму, освіти та культури, дизайну, фінансових і ІТ послуг та інше.

Україна — «мозковий центр» з обробки даних

DroneUA — представила Україну на національному стенді в слоті IT і високих технологій. На виставці була презентована дистанційна обробка даних з безпілотників і супутників, а також іншої геопросторової інформації. Технології машинного навчання використовуються для розпізнавання образів, обробки даних за допомогою нейронних мереж.

В майбутньому Україна зможе стати світовим процесинговим центром такого типу даних. Подібні сервіси можуть бути цікаві сільськогосподарським підприємствам, компаніям добувної промисловості, геодезичної галузі тощо. Навіть виробники «заліза» для дронів або класичної авіації потребують таких послуг, щоб формувати більш наукомісткі рішення.

DroneUA на ринку Китая

Зараз DroneUa веде кілька пілотних проектів у сфері сільського господарства та надзвичайних ситуацій з аналізу даних, отриманих на території КНР.

Агровиробництво: сервіси та технології супутникового моніторингу та аналізу інформації DroneUA дозволяють підвищити ефективність агровиробництва, формувати регулярну звітність щодо прогнозування врожаю і визначати потребу в коригуванні використання сільськогосподарських земель.

Дослідження ринків: аналітичні роботи DroneUA за класифікацією посівних площ призначені для визначення потреби споживання окремих регіонів чи країн в імпортній продукції, такої як посівний матеріал або засоби захисту рослин.

Надзвичайні ситуації: технології аналізу великих масивів даних затребувані в разі визначення збитків нанесених природними катастрофами.

Створення системних продуктів: в партнерстві з локальними виробниками електроніки DroneUA надають рішення для формування системних продуктів, які об’єднують високий рівень виробництва обладнання та аналітичну експертизу DroneUA.

Результати China International Import Expo

Ефективність виставки вбачається у тисячі зацікавлених українським продуктом відвідувачів, отримані перші домовленості і нові партнери. В результаті — великий потенціал для поглиблення економічного співробітництва між Україною та Китаєм. Особливо, якщо враховувати, що Україна є частиною ініціативи побудови економічного пояса «Великого шовкового шляху» і транзитного хабу між Європою і Азією.

Фотозвіт з China International Import Expo

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами