DroneUA на Дні Поля Agrilab Farming – як заощадити воду?

September 11, 2023
DroneUA на Дні Поля Agrilab Farming – як заощадити воду?
   

12 серпня DroneUA візьме участь у Дні поля Agrilab Farming «Технології водозбереження й точного землеробства».

У рамках заходу будуть розглянуті алгоритми діагностики полів та відповідне управління ресурсами, способи вологозбереження й покращення стану ґрунту, наочний ефект від технологій точного землеробства та техніка, яку Agrilab використовувала для впровадження різних технологій.

Експерти DroneUA продемонструють провідне безпілотне обладнання XAG, завдяки інтелектуальній технології розпилення й навігаційній системі на сантиметровому рівні якого Ви зможете одночасно збільшувати врожайність культур та зменшувати витрати ресурсів. За допомогою дронів XAG фермери з усього світу вже змогли заощадити більше 15 млн. тонн води та скоротити використання 45 тис. тонн пестицидів.

Учасники Дня поля познайомляться з XAG XP2020 – першого в Україні агродрону для внесення засобів захисту рослин, що зміг показати заявлену виробником продуктивність 18 га/год безпосередньо під час роботи на українських полях.

Також ми проведемо практичну демонстрацію роботизованої платформи XAG R150 – наземного дрона, що підкорив українських фермерів своєю ефективністю, простотою управління та можливістю обприскування дерев. 

День поля відбудеться в с. Пархимів, Козелецького району, Чернігівської області. Участь безкоштовна за умови попередньої

Обладнання XAG

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами