DroneUA на Geospace 2017

October 03, 2023
DroneUA на Geospace 2017
   

4-6 грудня DroneUA беруть участь у 3-й міжнародній науково-практичній виставці Geospace 2017 Геодезія / Фотограмметрія / ГІС / Землевпорядкування

У рамках конференції DroneUA представляє демо зону з новітніми зразками безпілотної техніки, та обладнання виробництва DroneUA, DJI та Parrot.

5-го грудня фахівці компанії проводять майстеркласи з використання дронів «Особливості використання дронів у геодезії»

Чекаємо на вас за адресою Повітряофлотський Проспект 31, Kyiv, Ukraine, Київський національний університет будівництва та архітектури

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами