DroneUA на головній агроподії року — Битві Агротитанів на Київщині

September 11, 2023
DroneUA на головній агроподії року — Битві Агротитанів на Київщині
   

2-3 вересня DroneUA візьме участь у ІХ Битві Агротитанів, що відбудеться на території ТОВ “ТАК Агро” на Тетіївщині (Київська область). У рамках заходу експерти DroneUA презентують агропромислові дрони XAG, котрі, завдяки інтелектуальній технології розпилення і навігаційній системі, допомагають одночасно збільшувати врожайність культур і зменшувати витрати ресурсів.

Зокрема ми продемонструємо найпродуктивніший дрон на ринку XAG XP 2020, що здатен покривати до 18 га на годину та працювати в режимі рою, коли один оператор керує п’ятьма безпілотниками одночасно. Наразі XAG є ключовим виробником сільськогосподарських дронів у світі та займає 53% глобального ринку. 

Переконатися у продуктивності обладнання власними очима можна буде на демовиїзді в поле, який допоможе провести компанія DronAgronom, один з найперспективніших сервісних провайдерів України з внесення засобів захисту рослин дронами.

З показником собівартості 144 гривні на гектар, внесення ЗЗР безпілотниками XAG дозволяє агропромисловцям та агрономам окупити початкові інвестиції вже в першому сезоні, що робить сервісний бізнес робототехніки у сільському господарстві інвестиційно привабливим та актуальним.

Крім цього, DroneUA познайомить з миттєвим сканером ґрунту Agrocares, що визначає основні показники ґрунту в режимі реального часу безпосередньо під час роботи в полі, і лабораторією Progrunt, яка здійснює комплексний аналіз ґрунту всього за 48 годин. 

Усього на виставці буде представлено 500 одиниць техніки, оцінити якість якої можна буде на понад 50 га для демонстраційних випробувань. Організаторами заходу виступають агроконсалтингова компанія DYKUN та група компаній “ТАК”.

Обладнання XAG
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами