DroneUA на Київському міжнародному економічному форумі

September 11, 2023
DroneUA на Київському міжнародному економічному форумі
   

Київський міжнародний економічний форум — done.

Цікаві зустрічі, нові партнерства та повне занурення в обговорення важливих економічних питань — все це про КМЕФ 2021. Сучасний бізнес повинен завжди бути інноваційним, використовувати на максимум всі технології для збільшення своєї ефективності. Саме тому на стенді DroneUA були представлені інструменти для збільшення продуктивності українських підприємств та приклади сервісних компаній в агробізнесі, що стрімко зростають, з використанням робототехніки XAG від DroneUA

Україна є найбільшим ринком з використання інноваційних технологій в агро, і менеджери DroneUA були раді поділитися досвідом у використанні робототехніки та презентувати найефективніші рішення для бізнесу та сільського господарства: дрони для внесення ЗЗР від лідера агроринку компанії XAG, що допомагають значно збільшити продуктивність та зекономити кошти, портативні зарядні станції EcoFlow для швидкого заряджання майже будь-якого обладнання та створення робочих місць будь-де та приклади сервісної робототехніки для сфери обслуговування.

Працюємо далі, щоб робити інноваційні технології доступними для українських споживачів та локальних виробників!

Зв'язок з менеджером
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами