DroneUA на конференції Технології Картування Грунтів

October 03, 2023
DroneUA на конференції Технології Картування Грунтів
   

31 жовтня 2017 року DroneUA в рамках виставки Агрокомплекс 2017 бере участь у конференції «Технології картування ґрунтів», присвячену сучасним методикам визначення нерівномірності ґрунтового покриву та його ключових характеристик.

Яковенко Валерій, співзасновник DroneUA виступить з доповіддю про картування ґрунтів за допомогою БПЛА та методик дистанційного зондування землі (ДЗЗ), будуть продемонстровані практичні кейси українських компаній, досвід роботи з німецькими фермерами. У тому числі мова піде і про гіперспектральні технології як основу для отримання необхідної інформації в майбутньому.

У рамках конференції заплановані презентації таких технологій:
— агрохімічне картування з GPS-прив'язкою
— сканування електропровідності ґрунтів
— формування карти ущільненості — знімки з супутників та безпілотників
— карти врожайності

Участь у конференції для слухачів безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Реєстрація — https://goo.gl/yo9pVG

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами