DroneUA на конференції «Плідництво. Сучасні тренди»

October 02, 2023
DroneUA на конференції «Плідництво. Сучасні тренди»
   

12 липня 2018 року DroneUA взяли участь у першій профільній конференції «Плідництво. Сучасні тренди. Організатори заходу — компанія «Про Агро Груп» у партнерстві з ОРСП «Столичний».

Мета конференції — налагодити діалог між компаніями, створивши у Києві цивілізоване місце зустрічі попиту та пропозиції; обговорити найпроблемніші та найактуальніші питання на ринку плодівництва та допомогти агровиробникам та переробникам максимально скоротити свою логістику до В2В-покупців у ланцюжку «від поля — до столу».

Дрони на допомогу садівникам

Дрони – один з нових та найсучасніших інструментів підвищення ефективності садової діяльності. Як застосовувати безпілотні платформи та сервіси у садівництві досвідом поділились представники компанії DroneUA. Учасників заходу познайомили з лідерами світового ринку Агроінновацій. Відвідувачі дізналися про можливості та універсальні рішення для сільського господарства з використанням дронів Parrot Bluegrass та Parrot DISCO-PRO AG. MicaSense.

Як можна використовувати дрони в плодівництві:

Дрони – це джерело точної інформації про стан насаджень є дрони. Вони надають можливість зробити високоякісну аерофотозйомку, в результаті якої можна не тільки створити цифрову карту насаджень, на якій будуть вказані точні межі землекористування, але й отримати дані про стан ґрунтів, насаджень, рівень зволоження тощо.

Звичайно, ще однією важливою складовою якісного розвитку насаджень є застосування засобів захисту рослин, внесення яких є дуже ефективним та безпечним з використанням БПЛА.

Відвідувачі конференції дізналися:

— Інноваційні кейси з вирощування та переробки від великих та маленьких виробників плодів та ягід;

— Успішні приклади українських компаній-переробників із завоювання зарубіжних ринків із нішевою плодово-ягідною продукцією;

— Ексклюзивний нетворкінг – як знайти можливість провести переговори та домовитися про співпрацю з виробниками та постачальниками плодоовочевої продукції;

— Познайомилися зі спеціальною технікою та обладнанням для вирощування та переробки плодів та ягід;

DroneUA — провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України Компанія веде свою діяльність у сферах, енергетики та нафтогазовій промисловості, а також у сферах геодезії та топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є розробка та впровадження галузевих рішень, що базуються на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології DroneUA використовуються на понад 3100000 гектарів посівних площ України.

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами