DroneUa на міжнародному конкурсі молодих вчених ISEF

October 03, 2023
DroneUa на міжнародному конкурсі молодих вчених ISEF
   

Співзасновник компанії DroneUa , Февзі Аметов, як член журі вибирав найкращі проекти на міжнародному конкурсі молодих учених ISEF 2017-2018.

Конкурс організований та проводиться на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» у жовтні кожного року. Цього року DroneUa виступили офіційними партнерами заходу.

Переможці Національного туру визначаються журі та отримують право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі подібних проектів Intel ISEF, що проходить у США. Роботи фіналістів оцінюють вчені зі світовим ім'ям, у тому числі — лауреати Нобелівської премії Призовий фонд конкурсу складає понад 5 млн доларів.

Компанія DroneUa підтримує обдаровану молодь України, яка готова впроваджувати інноваційно-освітні методи та технології у навчальний процес.

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами