DroneUA на міжнародній виставці INTERGEO в Німеччині!

September 11, 2023
DroneUA на міжнародній виставці INTERGEO в Німеччині!
   

DroneUA відвідали інтерактивну міжнародну виставку INTERGEO, що відбулася 21-23 серпня в Ганновері (Німеччина). Наші спеціалісти провели детальні екскурсії стендами та познайомили українських колег з найінноваційнішими рішеннями у світі робототехніки.

DroneUA забезпечили персональні зустрічі з лідерами галузей: розробником програмного забезпечення для фотограмметричного опрацювання даних Pix4D, виробників дронів, що представлені на ринку України за допомоги DroneUA, а також виробником обладнання та комплексних рішень для вимірювальних геодезичних завдань Leica.

У рамках виставки DroneUA ознайомилися з ефективними новинками галузі, щоб зробити наші послуги ще кращими, та поспілкувалися з нашими міжнародними партнерами по безпілотним рішенням. Зокрема дізналися про новинки у програмних комплексах Pix4D survey, Pix4D matic та навіть випробували новинку viDoc RTK rover.

INTERGEO — це найбільша у світі платформа для заходів та комунікацій у галузях геодезії, геоінформації та землеустрою. В рамках заходу міжнародні експерти ознайомили відвідувачів з останніми тенденціями та розробками в геодезії. Усього було представлено понад 250 експонентів.

Магазин рішень DroneUA
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами