DroneUA на онлайн-конференції Pix4D

September 11, 2023
DroneUA на онлайн-конференції Pix4D
   

DroneUA взяли участь у 24-годинній онлайн-конференції Pix4D та поділилися власним досвідом у використанні софту.

У рамках конференції керівник ГІС-підрозділу DroneUA Тарас Казанцев розповів про моніторинг та аналітику тестових полів на прикладі проєкту Digital Field сумісно з компанією AgriLab.

Використання дронів дозволяє швидко та якісно здійснювати моніторинг сільськогосподарських культур протягом сезону, забезпечуючи візуальною та статистичною інформацію для всього поля. Зокрема за допомогою дрона Phantom 4 RTK від DroneUA досліджувались кількість рослин, їх висота та забур’яненість, а завдяки Phantom Multispectral від DroneUA — вегетація за індексом NDVI. Для обробки даних використовували софт Pix4Dmapper та Pix4Dfields.

Візуалізація результатів здійснювалась на spatiolab.com — вебплатформі, де дані можна візуалізувати у зручному форматі. Платформа також пропонує можливість найму команд для виконання технологічних операцій та обробки даних.

Продукція Pix4D Зв'язок з менеджером
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами