DroneUA на Smart Agro Forum №3

October 03, 2023
DroneUA на Smart Agro Forum №3
   

DroneUA виступає спеціальним партнером на професійному заході Smart Agro Forum, який відбудеться 13 грудня 2017 року за адресою: вул. Дорогожицька, 1, інноваційний парк UNIT.City (конференц-зал UNIT.Core).

На заході представники DroneUA продемонструють стенд із новітніми технологіями, познайомлять відвідувачів з новими безпілотними платформами та послугами, а співзасновник компанії, Февзі Аметов, виступить із доповіддю про використання дронів у сучасному сільському господарстві.

Smart Agro Forum — це не просто агрофорум чи аграрна конференція! Це тематичний захід B2B формату, зручний market place для Вашого агро-бізнесу, а також майданчик, який збирає широку аудиторію топ-менеджерів, директорів та спеціалістів агропідприємств, холдингів та фермерських господарств для знайомства з високотехнологічними новинками для АПК.

Вас чекає:

  • 9:00 інтенсиву присвяченому лише новітнім технологіям для агро сектору;
  • 11 неймовірно цікавих та пізнавальних доповідей від провідних фахівців, які успішно розробляють та впроваджують IT-технології для АПК;
  • встановлення нових бізнес зв'язків та налагодження ділової комунікації;
  • приємне неформальне спілкування з колегами по цеху та потенційними партнерами

Захід проходитиме за підтримки Генерального партнера — компанії Deltahost; Генерального медіа-партнера — спеціалізованого видання «Пропозиція» та Спеціальний партнер зони реєстрації — компанія DroneUa та компанія Syngenta.

Кількість місць — обмежено!

Ознайомитись з учасниками та програмою форуму Ви можете на сайті: https://smartagroforum.com/
Стежити за оновленнями та всією актуальною інформацією щодо заходу Ви можете на офіційній сторінці у Facebook: https://www. facebook.com/smartagroforum/

З питань участі чи інформаційної підтримки звертайтесь до орг. комітету за тел. 0937747661, 0960808015

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами