DroneUA та польоти на дронах у Кропивницькому

October 03, 2023
DroneUA та польоти на дронах у Кропивницькому
   

DroneUA взяли участь у першому агро майстер-класі з польотів на дронах від DJI, NEW PILOT EXPERIENCE 2017.

23 вересня у рамках найбільшої аграрної виставки сезону AgroExpo пройшли безкоштовні навчання з польотів на дронах для всіх бажаючих. Понад 100 учасників змогли спробувати себе в ролі пілотів і познайомитися з безпілотними технологіями.

Запрошені експерти з DroneUA, найбільшого інтегратора безпілотних технологій в Україні, розповіли гостям про власний досвід використання техніки DJI для надання послуг у сільському господарстві.

Майстер клас називався New Pilot Experience — це формат заходів міжнародного виробника дронів DJI, презентація нового безпілотного інноваційного обладнання, знайомство з новими моделями дронів.

Організували захід для гостей та учасників виставки світовий виробник дронів DJI та офіційний дистриб'ютор DJI в Україні, компанія Smart Trading.

У рамках заходу гості познайомилися з можливостями безпілотних технологій та новинками ринку дронів. Особлива увага приділялася застосуванню дронів DJI в аграрному секторі.

У форматі виставки були представлені нові дрони DJI — Spark та Mavic разом з відеоокулярами Goggles, відомі дрони серії Phantom та більш професійне обладнання, як Inspire та Matrice.

Майстер клас складався з двох частин — лекторій та практичні заняття.

Під час аудиторної частини всім відвідувачам розповіли про принципи та особливості роботи з безпілотниками, техніку безпеки та регуляторну базу України в даному сегменті.

На практичних польотах учасники змогли навчитися керувати дронами та закріпити теоретичні знання, а уважні та ініціативні гості взяли участь у вікторині та виграли призи від DJI.

За результатами заходу гості та учасники AgroExpo отримали не лише досвід використання БПЛА в агро, а й навички безпечного використання дронів та ознайомилися з нормами законодавчої бази.

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами