DroneUA забезпечила аерозйомку для НУБІП

September 13, 2023
DroneUA забезпечила аерозйомку для НУБІП
   

DroneUA здійснила комплекс робіт із аерофотознімання в рамках навчальної практики з «Фотограмметрії та дистанційного зондування» в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

За допомогою квадрокоптера Phantom 4 Pro та флагманського рішення DJI Matrice 300 RTK фахівці компанії разом із студентами здійснили зйомку частини території навчального полігону у м. Боярка.

Експерти DroneUA не тільки забезпечили аерозйомку необхідної території, а й провели цікаву презентацію сучасних безпілотних рішень. Вони ознайомили студентів із технологічними аспектами проведення комплексу знімальних робіт з БПЛА, розповіли про особливості роботи та всі напрямки застосування безпілотників.

Працівники компанії поділилися власним досвідом реалізації дронів, розказали про обробку матеріалів із безпілотників та супутників, що в комплексі вирішує завдання для багатьох сфер економічної діяльності, зокрема сільського господарства, видобувної та нафтогазової промисловості, страхування, телекомунікацій, геодезії, будівництва, картографії й надзвичайних ситуацій.

Студенти 3 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультету землевпорядкування отримали безцінний досвід роботи з інноваційними безпілотними технологіями.

“Колектив факультету висловлює вдячність компанії DroneUA за партнерство та забезпечення знімальних робіт для навчальної практики із «Фотограмметрії та дистанційного зондування», як вагомий внесок у підвищення якості освітнього процесу в університеті на рівні сучасних світових технологічних трендів” – зазначають у НУБІП.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами