DroneUA – партнер програми АгроЛіга від Syngenta

September 26, 2023
DroneUA – партнер програми АгроЛіга від Syngenta
   

DroneUA – партнер програми АгроЛіга від Syngenta. Шостий рік DroneUA співпрацює з компанією Syngenta, розробляючи інноваційні методики застосування безпілотних технологій у сільському господарстві. DroneUA надає найдосконаліше обладнання та послуги всім клієнтам компанії Syngenta в обмін на бали, отримані за програмою «АгроЛіга»

Програма лояльності «Агроліга» є важливим інструментом для ефективного співробітництва, професійного зростання та розвитку взаємовигідних, довгострокових відносин.

Для кого відкриті переваги програми?

Агроліга – програма, в якій можуть взяти участь усі клієнти компанії Syngenta.

Працюючи з компанією Syngenta, ви заробляєте бали, які ви можете обміняти на послуги та послуги компанії DroneUA. Спеціально для вас ми пропонуємо абсолютно весь перелік обладнання та послуг DroneUA, які допоможуть зробити Ваш агробізнес ще більш ефективним.

Для того, щоб виконати замовлення обладнання або послуг за бали АгроЛіга – повідомте про це вашого менеджера і ми допоможемо вам у цьому питанні.

Що ввімкнено?

Оплата сертифікатами АгроЛіга за програмою лояльності для клієнтів компанії Syngenta можлива для:

Дронів торгових марок DJI, Parrot, DroneUA сенсорів Mapir, Sequoia, у програмі бере участь все обладнання DJI Agriculture та DJI Enterprise. Вам доступний весь асортимент обладнання DroneUA.
Програмне забезпечення для точного землеробства – створюйте аналітичні центри на базі вашого підприємства.
Сервісів у напрямку точного землеробства, таких як обмір полів, агромоніторинг посівів, визначення засміченості посівів і т.д. Вам доступні всі сервіси польотних бригад DroneUA
Супутникової аналітики - ви можете аналізувати ваші дані з використанням найінноваційних методик
І багато іншого…

Дрони

Додаткові переваги?

Всі клієнти компанії Syngenta отримують підтримку та обслуговування насамперед. Більше ніякого очікування запчастин або технічних фахівців ви зможете відновити ваші роботи в найкоротший термін після звернення до сервісних центрів DroneUA.
У разі тривалих та складних ремонтів, учасники програми Agroliga можуть запросити підмінне обладнання на час виконання ремонтних робіт.

Переваги роботи з нами:

DroneUA є безпосереднім імпортером та дистриб'ютором технологій, купуючи продукцію у нас, ви отримуєте гарантію того, що ви отримуєте його від першого джерела.
Вся продукція покривається гарантією заводу-виробника, і ви отримуєте першокласне обслуговування у сервісному підрозділі DroneUA з обслуговування безпілотної техніки.
Всі оператори дронів є нашими штатними фахівцями і вони відкриті для виконання найскладніших завдань.
Знання!

DroneUA є підприємством з найбільшим досвідом роботи на ринку в різних сферах, від агро до добувної промисловості, від геодезії та топографії – до енергетики та нафтогазової галузі.

DroneUA – ваш партнер у світі дронів!

Більше інформації про обладнання, що доступне для замовлення, ви можете уточнити тут: agroliga.drone.ua

Як отримати бали? Інструкція участі у програмі

Купуйте насіння або ЗЗР компанії Syngenta у офіційних дистриб'юторів. Якщо ви купували продукцію компанії, ви можете брати участь у програмі лояльності «АгроЛіга».
Пройдіть процедуру реєстрації на офіційному порталі програми.
Зареєструйте витратні накладні, що підтверджують придбання продукції Syngenta та отримуйте спеціальні бали.
У каталозі винагород обмінюйте бали на сертифікати від DroneUA.
Готово! Тепер ви можете замовити послуги та сервіси одного з найінноваційних підприємств компанії DroneUA, просто зв'язавшись з нами за телефоном +38 093 457 57 57 або надіслати запит поштою відповідальному фахівцю lukashevych@drone.ua
Процес замовлення товарів на сайті для власників сертифікатів Агроліга:

Для замовлення обладнання за допомогою сертифіката після вибору товару або послуги перейдіть в розділ «Оформити замовлення» та в коментарях вкажіть номер Сертифіката. При отриманні товару необхідно обов'язково повернути Сертифікат компанії, лише тоді сума вважається сплаченою.

У разі наявності залишку від номіналу сертифіката при покупці обладнання Ви можете використовувати його на інші товари або послуги. Якщо сертифіката недостатньо для оплати повної вартості товару, Вам необхідно буде сплатити різницю окремо згідно правил Оплати вище.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами