DroneUA – Перший сервісний центр Agras T16 в Україні

September 28, 2023
DroneUA – Перший сервісний центр Agras T16 в Україні
   

Рекомендований сервісний центр DJI на базі DroneUA отримав нові можливості. Устаткування Agras T16 доступне для обслуговування та ремонту в Україні, в DroneUA.

2019 рік є найбільш активним у сфері промислового застосування дронів. Дрони стали невід'ємною частиною інноваційного бізнесу в усіх напрямках, від Енегетики до видобувної промисловості. В Україні одним із найвідоміших напрямків використання дронів є сільське господарство, де безпілотники використовуються як для отримання даних з води та створення карт-завдань для техніки точного землеробства, так і для внесення засобів захисту рослин.

У жовтні 2019 року на ринку України були представлені нові дрони серії Agras T16, які дозволяють вносити засоби захисту рослин з продуктивністю до 10 га на годину та вартістю внесень, порівнянної з класичними методами обприскування. Це відкриває нову еру у використанні дронів обприскувачів в Україні, технологія вже зацікавила не один десяток холдингів та фермерських господарств.

Використання та обслуговування технологій Аграс передбачає наявність локального сервісного центру в країні використання технологій, який виконує повний спектр гарантійного та післягарантійного обслуговування та сьогодні рекомендований сервісний центр DJI на базі DroneUA отримав нові можливості. Устаткування Agras T16 доступне для обслуговування та ремонту в Україні, у DroneUA. Центру обслуговування технологій Agras T16 на базі DroneUA є першим на території України.

Фахівці DroneUA пройшли навчання та сертифікацію на потужностях заводу-виробника, компанії SZ DJI Technology Co., Ltd. у Шеньчжені, Китай.

Можливості сервісного центру дозволяють виконувати діагностику та ремонт обладнання у найкоротші терміни, а парк підмінного обладнання поповнитися всім модельним рядом до початку наступного аграрного сезону

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами