DroneUA потрапили до рейтингу найбільш надихаючих українців

September 26, 2023
DroneUA потрапили до рейтингу найбільш надихаючих українців
   

Команда DroneUA потрапила до рейтингу найбільш натхненних українців за версією редакції MC.today. Ми вдячні спільноті за підтримку та будемо раді вашим голосам!

У попередній список потрапили понад 200 осіб, яких номінували читачі та редакція. У підсумковий список було включено сто найяскравіших особистостей, які своїми вчинками, досягненнями, історіями надихають українців на нові звершення. Складаючи список, MC Today звертали увагу в першу чергу на те, наскільки герої надихають своїм стилем ведення бізнесу, стилем життя та особистим стилем.

Редакція дивилася на те, наскільки успішно герої поєднують роботу та особисте життя; чого можна навчитися у них; як їх виступи, інтерв'ю, відео та книги наповнюють ідеями та дають енергію на їх втілення.

Герої з топ-100 змінюють Україну та світ на краще і точно знають, що неможливе можливе.

За правилами проекту до списку не потрапили герої із заявок читачів, чия діяльність безпосередньо пов'язана з політикою.

Фіналістів визначать незабаром на основі читацького голосування.

Дедлайн&30 серпня.

DroneUA вдячні спільноті за підтримку.

Ми будемо раді вашим голосам!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами