DroneUA потрапили до рейтингу найбільш надихаючих українців

September 14, 2023
DroneUA потрапили до рейтингу найбільш надихаючих українців
   

Стали відомі результати рейтингу найбільш надихаючих українців за версією інформаційного видання MC Today. Співзасновник DroneUA Валерій Яковенко увійшов до топ 100 рейтингу «Найнатхнюючіших людей України».

“Це велике досягнення для всієї команди DroneUA, ми не зупиняємось ні на секунду і завжди раді ділитися досвідом, ідеями та новими підходами у розвитку технологічної складової різних галузей в Україні та за її межами. Ми вдячні спільноті за підтримку ” — зазначає Валерій Яковенко

Нагадуємо, що до підсумкового списку було включено сто найяскравіших особистостей, які своїми вчинками, досягненнями, історіями надихають українців на нові звершення.

Лідери рейтингу успішно поєднують роботу та особисте життя, наповнюють соціум ідеями та дають енергію на їх втілення, є сильними ораторами, новаторами та просто високо освіченими людьми. У рейтингу опинилися підприємці та інвестори, архітектори та дизайнери, блогери та телеведучі, мандрівники та програмісти — це професіонали у своїх галузях, приклад для успадкування та гордість країни, люди, які надихають вчинками та досягненнями.

Рейтинг “Топ самих надихаючих українців” — спільний проект видання MCToday та Альфа-Банк Україна. Фіналістів визначили читачі. За два тижні понад 100 тисяч людей проголосували за своїх героїв.
За правилами проекту до списку не потрапили герої із заявок читачів, діяльність яких безпосередньо пов'язана з політикою.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами