DroneUA на конференції “Посівна кампанія 2017”

October 03, 2023
DroneUA на конференції “Посівна кампанія 2017”
   

Настала весна, погода має в своєму розпорядженні і аграрії вже розпочали посівні кампанії. Це найважливіша процедура у всьому процесі вирощування, адже хороший урожай починається з правильної посівної. 14 березня DroneUA, фермери та представники аграрних компаній зібралися на конференції “

Зменшення ризиків та збільшення прибутку, щоб обговорити початок робіт, обмінятися досвідом та дізнатися про останні технології в аграрному бізнесі. Організаторами конференції виступили Торговий дім "Соєвий Вік". та компанія «Woodstock».

На заході обговорили ключові питання: як збільшити власний урожай, мінімізувати ризики та підвищити ефективність на підприємстві. Спікери говорили про секрети та правила підготовки до весняної посівної.

Про інновації

Співзасновник компанії DroneUA Валерій Яковенко виступив з доповіддю про безпілотні технології та поділився досвідом компанії щодо застосування інновацій під час посівних кампаній. Валерій розповів як аналізувати сходи, як визначати втрати врожаю на ранніх етапах і як планувати технологічні операції з використанням дронів.

DroneUA зараз бере активну участь у посівних кампаніях своїх клієнтів і партнерів. Безпілотні технології особливо ефективні для великих полів та в посіві зернових.

Підготовка до сезону — визначальний чинник найвищого врожаю. Кожна рослина має потребу у добривах, захисті від шкідників та регуляції росту.

Поліпшити ефективність посівів допоможуть сучасні технології.

DroneUA надає комплексні послуги з підготовки та ведення посівної кампанії — моніторинг за допомогою безпілотних літальних апаратів (БПЛА) та супутникових знімків, систем диференційованого посіву та внесення добрив, а також комплексний лабораторний аналіз ґрунту. За допомогою архівних супутникових даних також можна проаналізувати попередні роки та на їх базі з'ясувати причини зниження врожайності, момент її настання та розташування.

Для аграрія, як і для будь-якого підприємця, важливо отримати максимальний результат за мінімум витрат і втрат. Посівна кампанія є одним із ключових аспектів успіху всього врожаю. Важливо не тільки те, що ти сієш, а як ти це робиш. Застосування інноваційних рішень може суттєво вплинути на кінцевий результат.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами