DroneUA запрошує на Агро 2020

September 26, 2023
DroneUA запрошує на Агро 2020
   
Drone UA запрошує всіх бажаючих на особисту зустріч* на виставці Агро 2020

Новини безпілотних технологій, послуги моніторингу та аналітики у сфері сільського господарства. Весь необхідний аграрію флот дронів ми зберемо в одному місці, щоб продемонструвати вам те, що в корені може змінити ваше уявлення про ведення бізнесу, допомогти оптимізувати ваші бізнес завдання, ефективно та швидко отримувати точні даніз полів 24/7. На вас чекає знайомство з еталонним рішенням для внесення засобів захисту рослин та кращим безпілотником для сільського господарства 2020 року дроном Agras T16 і куди ж без сюрпризів та < strong>літакових рішень. Буде цікаво!

Дата: 11-14 серпня з 10:00 — 18:00.

Місце: D75

Наші фахівці вже готові познайомити Вас з інноваціями.

Реєструйтеся зараз* 

DroneUA — ваш партнер у світі дронів! 

Виставка «АГРО-2020» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі. Виступає ефективною платформою для досконалості виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок у всіх сферах АПК України. Бізнес-захід, що надає можливість для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальним майданчиком для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага надається: новинкам сільськогосподарської техніки та обладнання, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агро-технологіям у всіх галузях сільського господарства.

*Для реєстрації на особисту зустріч з експертом DroneUА заповніть будь ласка форму, ми зв'яжемося з вами та погодимо час.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами