DroneUA запрошує на демонстрацію дронів на DigitalField

September 26, 2023
DroneUA запрошує на демонстрацію дронів на DigitalField
   

DroneUA запрошує Вас на демонстрацію лінійки дронів для сільського господарства та результатів дослідів з вирощування соняшника та кукурудзи, отриманих у рамках проекту Digital Field.

Дата: 20 серпня 2020
Початок: 15:00
Місце: село Велика Олександрівка Бориспільського району Київської області

Що покаже DroneUA?

  • Презентують результати даних зібраних з демополя Digitalfield
  • Продемонструє можливості застосування всього функціоналу дронів, які використовувалися для збору даних та внесення ЗЗР у рамках співпраці з Digital Field;

Що покаже Digital Field та партнери?

  • 9 дослідів щодо впливу різних налаштувань сівалки на результат. Як сіяти краще?
  • 8 дослідів по системі добрива кукурудзи та 4 — по соняшнику. Яка система живлення — найефективніша?
  • 2 системи захисту культур;
  • 6 гібридів соняшнику та кукурудзи;

Чи дійсно інновації — ефективні? Приходьте та переконайтеся самі!

*Для участі у заході необхідно зареєструватись

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами