DroneUA запрошує на Digital Hub від Ландтех

September 13, 2023
DroneUA запрошує на Digital Hub від Ландтех
   

20 травня в Миколаєві компанія Ландтех проведе Digital Hub, під час якого відвідувачі познайомляться з цифровими та новітніми рішеннями для сільського господарства.

У рамках заходу відбудеться презентація інноваційних технологій екосистеми XAG. Агровиробники особисто побачать, як здійснюється запуск, постановка завдання та обприскування за допомогою дрону-обприскувача #1 в Україні XAG XP2020 і зможуть ознайомитися з наземним дроном XAG R150, призначеним для обприскування дерев у фруктових садах та ягідниках.

Також під час Digital Hub буде представлено найсучаснішу лабораторію для аналізу грунту в Україні ProGrunt та ручний сканер Agrocares, що дає змогу визначати родючість грунту безпосередньо на полі.

Окрім цього, фермери отримають можливість проконсультуватися з представниками виробників ЗЗР щодо ультрамалооб’ємних норм внесення та дізнатися детальну інформацію про необхідність агрохімічного аналізу ґрунту та метеостанції, що в режимі реального часу інформують про метеорологічні умови.

Участь у заході безкоштовна.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами