DroneUA взяли участь у навчаннях ліквідації НС від ДСНС та КМДА

September 14, 2023
DroneUA взяли участь у навчаннях ліквідації НС від ДСНС та КМДА
   

DroneUA взяли участь у масштабних навчаннях у місті Києві спільно з поліцією, ДСНС та іншими службами на тему «Дії органів управління та сил цивільного захисту з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у разі виникнення аварії на транспорті»”

16 серпня у Києві, навпроти готелю Ramada проведено навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Були задіяні підрозділи Головного управління ДСНС України, комунальної аварійно-рятувальної служби "Київська служба порятунку", КП "Київпастранс", УК "Київавтодор", Управління патрульної поліції Києва Департаменту патрульної поліції Національної поліції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Київська міська організація Товариства Червоного Хреста, Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів та інтегратор безпілотних рішень DroneUA.

Згідно з сценарієм навчань на ділянці дороги Р-01 виникло зіткнення маршрутного автобуса з паливозаправником. В результаті зіткнення автобус з 15 — ю пасажирами перекинувся, 9 осіб постраждало. Пальне з паливозаправника почало виливатися і спалахнуло — виникла загроза вибуху. Постраждалі пасажири самостійно не змогли вибратися з перекинутого маршрутного автобуса.

Завдяки злагодженим діям усіх підрозділів, вибуху вдалося уникнути, а пасажирів було терміново доставлено до лікувальних закладів.

DroneUA забезпечили підтримку операції з повітря, з виведенням оперативного відеоматеріалу безпосередньо до командного штабу для детального моніторингу всієї операції та прийняття оперативних рішень. У рятувальній операції брали участь промислові безпілотні платформи: Matrice 300 RTK, Phantom r pro та Mavic 2 Dual, які забезпечили збирання візуальних та тепловізорних даних з місця аварії для прийняття рішень в екстреній ситуації. Моніторинг повітряного простору в радіусі 5 км робила мобільна станція Aeroscope Mobile від DroneUA.

Оперативна картографія

Для планування операцій під час навчань була оперативно побудована 3D модель інциденту, за допомогою програмних продуктів DJI Terra на основі даних дронів, отриманих у перші хвилини інциденту.

Подібні рішення є стандартом проведення подібних операцій за кордоном і дозволяють збирати не лише дані для оперативного планування, а й забезпечувати цифрову картину для ретроспективного аналізу та вивчення можливих причин інцидентів.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами