DroneUA приєдналися до проекту Digitalfiled

September 26, 2023
DroneUA приєдналися до проекту Digitalfiled
   

DroneUA приєдналися до проекту Digitalfiled, першого в Україні онлайн-демо-полігону аграрних інновацій. Це дослідницький проект, спрямований на пошук шляхів оптимізації собівартості виробництва та збільшення врожайності за допомогою технологій точного землеробства.

На демо-полігоні буде випробувана безпілотна техніка, яка дозволить проводити аналіз усіх дослідних та тестових ділянок протягом усього сезону, порівнюючи ефективність окремих рішень між собою.

Дрони надаватимуть статистичні дані про розвиток культур для оцінки впливу зовнішніх факторів на цикл агровиробництва. Статистична інформація буде доповнена інтреактиними картами з результатами вимірів, які будуть розміщені на порталі digitalfield.com.ua. Вперше демонстраційне поле йде в онлайн і результати всіх тестів та робіт будуть доступні кожному користувачеві Інтернету

Перші роботи з підрахунку сходів та аналізу ефективності посівної кампанії заплановані на перший тиждень червня. 

Digitalfiled це проект, в рамках якого протягом усього сезону будуть продемонстровані можливості нових поколінь дронів DJI для сільського господарства, а саме Phantom 4 Multispectral від DroneUA, офіційного імпортера та дистриб'ютора технологій DJI в Україні.

Організатори проекту Digitalfiled — компанія AgriSpace за підтримки LNZ Group, Massey Ferguson, Precision Planting, АМАКО, Аgrimatco, BINFIELD та AgriLab.

З результатами досліджень інноваційної агроарени аграрії зможуть ознайомитись у режимі online у будь-який час та на польових подіях влітку. Знаходиться аграрний інноваційний демо-полігон у с.Велика Олександрівка Бориспільського району Київської області.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами