DroneUA долучився до ГС “Інноваційне фермерство та кооперація”

September 09, 2023
DroneUA долучився до ГС “Інноваційне фермерство та кооперація”
   

DroneUA став новим членом громадської спілки “Інноваційне фермерство та кооперація”, що створена з метою розвитку конкурентоспроможності малого та середнього фермерства. На початку грудня керівництвом групи компаній було прийнято рішення про вступ до ГС “Інноваційне фермерство та кооперація”, як  до осередку однодумців, з метою спрощення доступу мікро, малих та середніх виробників агропродукції до інноваційних технологій.

Розділяючи цінності та місію ГС, група компаній DroneUA, вбачає в партнерстві синергію для формування комплексного розуміння екосистеми інноваційних рішень,  можливостей, економічних вигод, які відкриваються малому та середньому фермерству.

Спільно поширюючи експертну інформацію та навчаючи фермерів, як користуватися інноваціями (в т. ч. безпілотними технологіями) ми створимо професійну базу для зростання конкурентоспроможних виробників та збільшення зайнятості в сільській місцевості. 

Інформаційна довідка:

Громадська спілка “Інноваційне фермерство та кооперація” – неприбуткова організація, створена в серпні 2016 року з метою розвитку конкурентоспроможності малого та середнього фермерства.

На сьогодні ІФК працює майже з 1 500 малих та середніх фермерів по всій Україні, що зайняті в вирощуванні плодоовочевої продукції та тваринництві.

ifnc.com.ua/ 

 

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами