DroneUA приєдналися до проекту з розвитку громад на Прикарпатті

September 13, 2023
DroneUA приєдналися до проекту з розвитку громад на Прикарпатті
   

У рамках проекту «Долучайся, взаємодій, створюй: молодь за розвиток згуртованих і сталих громад» від Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні компанія DroneUA провела навчання з пілотування дронів.

Тренером для представників та представниць молодіжних ініціатив з Прикарпаття став керівник підрозділу, пілот-оператор БПЛА від компанії Сергій Андрушенко. Він провів теоретичні й практичні завдання, після чого ініціативна група з Городниці та Надвірної виконала свої перші запуски.

В умовах проекту вказано, що дрони мають використовуватися для моніторингу стану довкілля. Надвірнянські природоохоронці збираються досліджувати стан зелених насаджень на території заповідника Горгани та пам’яток природи. Вони сподіваються, що БПЛА допоможуть зібрати потрібну інформацію, щоб грязьовий вулкан у Старуні додали до Світової спадщини ЮНЕСКО.

Більше того, у Городниці ініціативна група разом з старостою села вже використала дрон для дослідження стану проїжджої частини, рух якою був ускладнений через погодні умови.

Також пілоти DroneUA проведуть навчання для молодіжних ініціативних груп з сіл Манява й Витвиця та міста Івано-Франківська.

“Наступним компонентом проєкту буде проведення навчання щодо зменшення ризиків від надзвичайних ситуацій за участю представників місцевих пожежних служб, служб надзвичайних ситуацій, поліції тощо. Це допоможе ініціативним групам стати краще підготовленими до протидії природним і техногенним небезпекам. Такі симуляційні вправи відбудуться в кожній з молодіжних ініціативних груп”, – розповідає координаторка проєкту на Прикарпатті Марія Келій.

Проєкт «Долучайся, взаємодій, створюй: молодь за розвиток згуртованих і сталих громад» фінансується Посольством Великої Британії, сприяє зусиллям Уряду України зі зміцнення сталого розвитку та згуртованості громад завдяки залученню молоді.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами