DroneUA приєднується до форуму з питань впровадження земельної реформи

September 13, 2023
DroneUA приєднується до форуму з питань впровадження земельної реформи
   

DroneUA – учасник регіонального форуму з питань впровадження земельної реформи, організованого за ініціативи Миколаївської обласної ради та Очаківської територіальної громади.

Ключовими питаннями заходу є:

  1. Зміни для територіальних громад після прийняття закону України 1423.
  2. Використання безпілотних літальних апаратів (БПЛА) для оновлення картографічних матеріалів та інше.
  3. Електронні земельні торги, як інструмент збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

У рамках форуму голова геодезичного відділу DroneUA Тетяна Кондратенко виступить з доповіддю на тему “Використання безпілотних літальних апаратів як ефективний метод оновлення картографічних матеріалів”. Вона розкаже, чому дрони є найбільш надійним рішенням для ОТГ під час проведення інвентаризації.

DroneUA познайомить представників об’єднаних територіальних громад з найсучаснішим обладнанням, що не лише пришвидшить збір даних, а й зробить його максимально ефективним.

Під час форуму буде представлено:

  • Matrice 300 RTK у комплексі з P1 – найінноваційніше рішення, яке забезпечує декілька режимів збору геопросторових даних, покриваючи близько 7,5 км2 за один політ;
  • Matrice 300 RTK у комплексі з L1 – найдоступніше обладнання для отримання даних за допомогою лідарів, що дає змогу фіксувати найдрібніші деталі з високою точністю;
  • Phantom 4 RTK – найпопулярніший безпілотник, що може працювати як з мережею базових станцій, так і з власною D-RTK2 станцією, отримуючи координати центру фотографування з точністю до 1см+1ррм;
  • Обладнання Sense Fly – безпілотні літаки в максимально простій та зручній експлуатації, призначені для швидкого й точного картографування об’єктів.

Запрошуємо всіх охочих особисто познайомитися з еталонними безпілотними рішеннями!

Matrice 300 RTK Zenmuse P1 Zenmuse L1 Phantom 4 RTK SenseFly
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами