DroneUA проведе майстер-клас для учасників Літньої школи з геодезії та землеустрою від НУБІП

September 11, 2023
DroneUA проведе майстер-клас для учасників Літньої школи з геодезії та землеустрою від НУБІП
   

DroneUA бере участь у Літній школі з геодезії та землеустрою від Національного університету біоресурсів і природокористування України.

13 серпня 2021 року на базі Дзвінківського навчально-науково-виробничого комплексу ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» фахівці DroneUA проведуть майстер-клас із застосування дронів у геодезії та землеустрої.

Студенти-землевпорядники познайомляться з найбільш інноваційними рішеннями для ринку геодезії, які допомагають у найкоротші терміни вирішити основні завдання галузі.

Учасникам школи буде представлено:

  • Matrice 300 RTK у комплексі з P1 – рішення, що забезпечує декілька режимів збору геопросторових даних, покриваючи близько 7,5 км2 за один політ;
  • Matrice 300 RTK у комплексі з L1 – один з найдоступніших лідарів, що дає змогу фіксувати найдрібніші деталі з високою точністю;
  • Phantom 4 RTK – найпопулярніший безпілотник, що може працювати як з мережею базових станцій, так і з власною D-RTK2 станцією, отримуючи координати центру фотографування з точністю до 1см+1ррм.

Літня школа із геодезії та землеустрою об’єднає 95 студентів, 10 професійних викладачів і 10 провідних підприємств галузі та стане майданчиком для нетворкінгу й обміну досвідом між молоддю та експертами.

Найкращих студентів ми запросимо пройти стажування в геодезичному відділі компанії, де наші спеціалісти з радістю поділяться власним досвідом і навчать працювати з даними на практиці.

Zenmuse L1 Matrice 300 RTK Zenmuse P1 Phantom 4 RTK
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами