DroneUA проведе серію експертних лекцій в рамках навчальної програми Агрокебети

August 29, 2023
DroneUA проведе серію експертних лекцій в рамках навчальної програми Агрокебети
   

DroneUA долучається до престижного навчального магістерського проєкту “Агрокебети”. У рамках спільної співпраці експерти компанії проведуть серію інформаційних лекції, присвячених роботизованим технологіям в агробізнесі.

Перша онлайн-зустріч відбудеться вже 15 грудня. Співзасновник DroneUA, Валерій Яковенко, у рамках доповіді «Робототехніка в агро: як використати тренди, щоб стати найзатребуванішим фахівцем в агро» поділиться власним досвідом у напрямку БПЛА для сільського господарства та розповість все про високотехнологічне та високоефективне ведення бізнесу в агро. Крім того, у програмі виступу — презентація досягнень ринку та розповідь про перспективи й вимоги до фахівців майбутнього.

“Запровадження інноваційних технологій в агро з кожним роком сприяє підвищенню попиту на кваліфікованих спеціалістів у галузі. Агрокебети – важлива ініціатива, яка має глобальну місію та допомагає закривати потреби ринку праці у сільському господарстві. DroneUA вбачає в таких партнерських проєктах велике майбутнє, адже бізнес вже зараз робить кроки назустріч новим підходам до підготовки професіоналів та вже зараз інвестує в розвиток своїх спеціалістів. У таких проєктах компанії демонструють свою корпоративну відповідальність та готовність до нового, інноваційного. Прикладом цього є «Академія інновацій XAG», яку DroneUA відкрив влітку, на базі університету НУБіП, що сприяє доступу студентів до передових рішень ще під час навчання у вузі.” – ділиться Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA.

Участь у лекціях безкоштовна, за попередньою реєстрацією. Для участі у першій лекції – заповніть контактну форму за посиланням: https://bit.ly/Agrokebety_DroneUA_15122022.

Для довідки:

Агрокебети – новітня навчальна програма, була створена у 2019 році у співпраці бізнесу і навчальних закладів. Програма передбачає підготовку висококваліфікованих спеціалістів для роботи в агро. Під час навчання студенти мають змогу отримати теоретичні та практичні знання від провідних агрокомпаній з перспективою працевлаштування.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами