DroneUA провів демонстраційні шоу з новинками XAG V40 та XAG P40

September 09, 2023
DroneUA провів демонстраційні шоу з новинками XAG V40 та XAG P40
   

16-19 листопада під Києвом DroneUA провів серію демонстрацій, на яких показав в роботі дві новинки (V40 та P40) від світового лідера з виробництва дронів-обприскувачів — бренду XAG. Мета запусків — продемонструвати, як працюють нові безпілотники в польових умовах.

Загалом демонстрації відвідали понад 70 представників агробізнесу, у тому числі представники великих агропідприємств: “Агрейн”, “Агробудівельний Альянс “АСТРА”, “Агропросперіс”, “АГРОРЕСУРС-А”, AirFarming, Binfield, МХП (Миронівський хлібопродукт), “Сингента” та інші. 

Порівняно з попередньою моделлю, XAG P40 відрізняється оптимізацією конструкції, що спрямована на спрощення обслуговування техніки. Виробник став звертати більше уваги не тільки на первинні інвестиції в продукт, але й на те, скільки коштів потрібно, щоб підтримувати обладнання в робочому стані. 

  • Кількість форсунок зменшили до двох, і змінювати їх потрібно не раз на 300 га, а раз на 1000 га. Таким чином собівартість форсунки як витратного матеріалу знизилась з 12 до 2 грн за га. 
  • RTK-антени перенесені на корпус і тепер не залежать від променів. Це робить їх стійкішими до ушкоджень при аварійних ситуаціях.
  • P40 обладнаний пристроєм RealTerra для картування. Зшивання даних відбувається безпосередньо на дроні.
  • Двох батарей вистачить, щоб забезпечити нон-стоп цикл розпилення, оскільки одна батарея заряджається стільки ж часу, скільки літає дрон

XAG V40 — нова флагманська модель виробника. Унікальна двороторна конфігурація дозволяє працювати швидше та обробляти більші площі. З технічної сторони V40 має ті ж переваги, що й P40. До того ж дана модель має найнижчий на ринку fail rate (частота, з якою продукт чи його компонент виходить з ладу).

  • Оскільки притискна сила тепер спрямовується на два вектори, дрон забезпечує ефективніше внесення ЗЗР, зокрема дозволяє більш продуктивно працювати в садах і на високорослих культурах.
  • Конструкція пропелерів складається з кількох модулів. Удосконалена система фіксації на двигуні унеможливлює пошкодження кріплень.
  • Керування в повітрі здійснюється додатковими автоматами перекосу, які нахиляють двигун вперед-назад і утримують рівновагу.
  • Завдяки оптимізованій конструкції V40 можна скласти за лічені секунди, економлячи місце при транспортуванні майже втричі. Складений дрон може поміститися навіть у звичайний автомобіль. 

Обидва дрони здатні працювати з продуктивністю до 18 га/год, а також можуть працювати в режимі рою, коли до 5-ти дронів керуються одним оператором одночасно

Дякуємо всім за участь та увагу до наших новинок!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами