DroneUA розширює партнерство: вступ в Асоціацію “Ягідництво України”

September 09, 2023
DroneUA розширює партнерство: вступ в Асоціацію “Ягідництво України”
   

DroneUA розширює партнерство з галузевими об’єднаннями аграрного ринку України. В середині грудня група компаній DroneUA стала новим членом Асоціації “Ягідництво України”. Головну мету партнерства сторони вбачають в колаборації для посилення інноваційного розвитку галузі ягідництва та спрощення доступу виробників до роботизованих технологій. Комплексне впровадження інновацій промисловими виробниками ягід забезпечує зниження собівартості виробництва та підвищення їх конкурентоспроможності як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

В умовах стрімкого розвитку технологій вагому роль відіграє формування екосистеми взаємодії технологічних компаній, агровиробників та галузевих спільнот. Швидкий обмін досвідом дозволить досягти синергетичного ефекту та сприятиме зростанню ринку загалом. Накопичений досвід та експертиза DroneUA стануть хорошою практичною базою для посилення інноваційного розвитку галузі. Разом з Асоціацією група компаній вже напрацьовує спільні активності на 2022 рік.

Інформаційна довідка

Асоціація “Ягідництво України” — галузева асоціація, що об’єднує всіх професійних гравців плодово-ягідного ринку. Її членами є юридичні особи, фізичні особи — підприємці, які спеціалізуються на вирощуванні та переробці ягід і кісточкових фруктів, постачанні посадкового матеріалу, ЗЗР, МТР тощо, кооперативи, громадські організації, освітні заклади та інші представники сектору.

https://uaberries.com/

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами