DroneUA розширює спектр компетенцій викладачів і студентів при Центрах профтехосвіти

September 21, 2023
DroneUA розширює спектр компетенцій викладачів і студентів при Центрах профтехосвіти
   

Команда Групи компаній DroneUA провела навчальний курс пілотування агродронів для фахівців Центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості зі Львова, Рівного та Полтави. Комплексне навчання пройшло в Академії Інновацій XAG при НУБІП.

 

За підтримки організації Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що працює в Україні над такими проектами, як реформи державного управління, сталий економічний розвиток, енергоефективність та пом’якшення кліматичних змін, центри отримали флагманські дрони-обприскувачі XAG V40. 

Ініціатива має на меті осучаснити та оновити навчальні програми відповідно до потреб ринку. За підтримки міжнародних організацій, державний курс профтехосвіти втілюється у освоєнні передових технологій. І робототехніка, як напрямок, посідає одне із важливих місць.

Розширюючи спектр компетенцій викладачів і студентів при Центрах профтехосвіти, DroneUA разом із партнерами запускає процес підвищення конкурентоспроможності ринку праці в регіонах, створюючи нові можливості та мотивацію місцевого молодому населенню.

Відбудова України та формування її кращого високотехнологічного майбутнього розпочинається із якісного навчання фахівців у синергії зі світовими тенденціями та розробками.

 

Протягом останніх років досягнення України у сфері використання робототехніки в агро на світовому рівні продемонстрували, наскільки глибокими є практичні вміння українців. Постійне зростання попиту на послуги дронів-обприскувачів, усвідомлена зацікавленість агровиробників у безпілотних рішеннях, вихід на ринок нових моделей агророботів збільшують потребу в професійних працівниках.

Разом із партнерами, державними установами та громадськими організаціями Група компаній DroneUA працює для вдосконаленням сільського господарства України та модернізацією навчального процесу в найвіддаленіших куточках країни.

  

 

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами