DroneUA - спеціальний партнер Smart Agro Forum №3

October 03, 2023
DroneUA - спеціальний партнер Smart Agro Forum №3
   

13 грудня 2017 року DroneUa взяли участь у професійному заході Smart Agro Forum №3 .

Представники DroneUA продемонстрували інноваційні ідеї та рішення агропромислового компексу. Відвідувачі форуму познайомилися з новітніми технологіями у сільському господарстві, а також із безпілотними платформами та послугами. А, співзасновник компанії, Февзі Аметов, виступив із доповіддю про використання дронів у сучасному сільському господарстві.

Захід організований за підтримки Генерального партнера компанії Deltahost; Генерального медіа-партнера —спеціалізованого видання «Пропозиція» та Спеціальний партнер зони реєстрації —компанія DroneUa та компанія Syngenta.

Smart Agro Forum — це тематичний захід B2B формату, зручний market place для агро-бізнесу, а також майданчик, який збирає широку аудиторію топ-менеджерів, директорів та фахівців агропідприємств, холдингів та фермерських господарств для знайомства з високотехнологічними новинками для АПК

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами