DroneUA став амбасадором проєкту IT Generation

August 29, 2023
DroneUA став амбасадором проєкту IT Generation
   
Компанія DroneUA, як міжнародний інтегратор інноваційних рішень у сферах робототехніки, енергетичної незалежності та обробки даних із використанням штучного інтелекту, стала одним із амбасадорів проєкту IT Generation. Це освітня ініціатива, яку реалізовує Міністерство цифрової трансформації України, для того, аби кожен бажаючий міг отримати нову професію, стажуватися або працювати в провідних компаніях IT-сфери.

Проєкт IT Generation – це відповідь на ситуацію, що склалася на економічному фронті України. Зараз, коли частина досвідчених спеціалістів змінили ноутбуки на автомати й героїчно захищають нашу країну на передовій, Україні вкрай необхідні нові бійці цифрового фронту.

Відтепер компанія DroneUA створює кращі умови для пошуку першої роботи та якісного розвитку IT-сфери разом із партнерами: NIX, Sigma Software, Computools, Нова пошта Діджитал. Ми горді співпрацею та чекаємо на залучення до освітньої ініціативи нових компаній.

У рамках проєкту таланти з будь-якого куточку України можуть безоплатно отримати професію у сфері IT. Такою можливістю вже скористалися близько 200 бажаючих. Дізнатися більше про перспективи кар’єрного розвитку можна на сайті: https://it-generation.gov.ua/

Реалізація IT Generation відбувається в партнерстві з Binance Charity та Львівським IT Кластером за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Швеції.

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

DroneUA входить до трійки найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та до двадцятки найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами