DroneUA став частиною масштабного NFT-проєкту BeeUkrainian

August 29, 2023
DroneUA став частиною масштабного NFT-проєкту BeeUkrainian
   

Компанія DroneUA стала амбасадором проєкту Bee Ukrainian – NFT-проєкту з 10 тис. унікальних ілюстрованих персонажів-бджіл, про людей, які захищають та підтримують Україну для збору коштів українським дітям. Так, першою спеціальною бджолою від DroneUA став співзасновник компанії DroneUA, Валерій Яковенко.

Проєкт створили у 2022 році «Благодійний Фонд “Українська Освітня Фундація» та компанія Magnetto за участі незалежних волонтерів. Bee Ukrainian, створений з метою допомоги українським дітям, які постраждали під час війни, шляхом продажу продукції NFT.

NFT – це тип цифрових активів, створений на блокчейні, який дозволяє отримати право власності на товар, що існує винятково в мережі та засвідчує його оригінальність. Наприклад: зображення, анімацію або відео. Всі зображення у рамках проєкту розроблені в авторському стилі української дизайнерки – Любові Романової, та стилізовані під бджіл, які є символом наполегливої праці.

У рамках проєкту організатори планують зібрати $1,000,000 на закупівлю ліків та вітамінів. Так, 12 грудня 2022 року стартував продаж перших благодійних NFT з колекції, які згодом попадуть на платформу OpenSea.

“Bee Ukrainian – це проєкт з глобальною місією. Проєкт, який не лише демонструє героїзм окремих осіб, бізнесу чи компаній в умовах війни, а й допомагає дітям. Діти – те саме майбутнє України, про яке нам потрібно піклуватися вже зараз. Тому зараз, як ніколи, варто активно підтримувати їх”, – коментує Валерій Яковенко, співзасновник компанії DroneUA.

Валерій Яковенко також додає, що подібні ініціативи, які з’являються у медіапросторі України – чергова демонстрація сили та незламності нашої країни. Діджитал проєкти вже зараз активно проникають у різні напрямки суспільного життя та підтримують українців, тому бути частиною такого глобального проєкту як Bee Ukrainian – означає робити ще один власний внесок у нашу перемогу.

До Bee Ukrainian також долучилися волонтери країни, компанії та громадські діячі, які активно працюють задля добробуту та допомоги населенню під час війни. Серед них – Президент України Володимир Зеленський, директор «Укрпошти» Ігор Смілянський, фронтмен гурту «Калуш» Олег Псюк та Олег Скрипка з групи «ВВ». У колекції є й бджоли з 22 іноземними знаменитостями, що активно підтримують Україну. Дізнатися більше про проєкт, а також долучитися до збору коштів можна на сайті: https://beeua.charityhero.live/.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами