DroneUA стали офіційними імпортерами та дистриб'юторами Insta360 В Україні

October 02, 2023
DroneUA стали офіційними імпортерами та дистриб'юторами Insta360 В Україні
   

Починаючи з 2019 року DroneUA, стали імпортером та дистриб'ютором продукції компанії Insta360, одного з провідних виробників камер формату 360 у світі.

В результаті цього партнерства DroneUA доповнить свій існуючий портфель вендорів торгових марок дронів та супутнього обладнання (DJI, Parrot, Pix4D, Mapir та ін.) новим типом пристроїв — професійні камери 360.

На українському ринку будуть представлені продукти як для персонального використання (insta360 ONE X), так і професійна серія камер, зокрема Insta 360 Titan

Insta One X

Ця камера знімає панорами з кутом огляду 360° і дозволяє робити знімки роздільною здатністю 18 Мп (6080 х 3040 пікселів). Вона оснащена двома модулями з об'єктивами, діафрагма яких дорівнює f/2,0.

У режимі відеозйомки підтримуються роздільна здатність 5760 х 2880 пікселів (з кадровою частотою 30 к/с) , 3840 х 1920 пікселів (50 к/с), 3840 х 1920 пікселів (30 к/с) та 30 /с). Висока частота в останньому випадку дозволяє отримувати ефект уповільнення руху.

Insta 360 Titan

nsta360 Titan – 360-градусна камера професійного рівня. Камера Titan оснащена 8 об'єктивами, які забезпечать 360-градусну відеозйомку з роздільною здатністю до 11K.

Нова камера Insta360 Titan націлена на VR-професіоналів із найвищими вимогами.

Titan також підтримує фірмову радіотехнологію Farsight, вперше застосовану в моделі Pro 2 , яка дозволяє дистанційно керувати камерою.

Все обладнання підтримує широку лінійку аксесуарів, представлену в асортименті імпортера.

Команда DroneUA буде відповідальною за розвиток бренду Insta 360 в Україні, а також інтеграцію рішень у професійну сферу. Дистрибуція обладнання у національних мережах електроніки здійснюватиметься через оптовий підрозділ компанії Smart Trading.

Про компанію

Drone.UA — провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України Компанія веде свою діяльність у сферах, енергетики та нафтогазовій промисловості, а також у сферах геодезії та топографії. Основними напрямками роботи Drone.UA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка даних, що одержуються за допомогою безпілотників. Технології Drone.UA використовуються на понад 4 млн гектарів посівних площ України.

Drone.UA – національний дистриб'ютор комерційних та промислових рішень компанії Parrot, дистриб'ютор програмного забезпечення Drone Deploy та Pix4D на території Східної Європи, а також найбільший в Україні дистриб'ютор обладнання та промислових рішень компанії DJI.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами