DroneUA стали партнерами першого Музею Новин

October 03, 2023
DroneUA стали партнерами першого Музею Новин
   

У «Мистецькому арсеналі» відбулося офіційне відкриття першого Музею Новин на честь 20-річчя ТСН. DroneUA Виступили у ролі партнерів першого Музею Новин.

Завдання музею — знайомство глядача з мистецтвом журналістики, телебачення та формою новин комунікації, а також інноваційними інструментами сучасних медіа. Там можна познайомитись з історією — побачити перший прапор країни, спробувати себе в ролі ведучого, сфотографуватися у двигуні найбільшого літака Мрія, дізнатися історії людей, які стоять біля витоків популярної служби новин ТСН.

“DroneUA щільно співпрацює зі ЗМІ та професійними об'єднаннями журналістів. Ми надаємо підтримку при роботі з безпілотною технікою та всіляко стимулюємо безпечне використання дронів. Серед проектів, у яких ми беремо участь — школа безпілотної журналістики від львівського видання Варіанти та проведення майстер-класів з екологічного моніторингу з використанням БПЛА. Дрони вже стали незамінними помічниками у створенні репортажів”, — каже Валерій Яковенко, співзасновник компанії DroneUA.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами