DroneUA стають членами СУП

September 28, 2023
DroneUA стають членами СУП
   

DroneUA стають членами СУП

Союз українських підприємців — це перша об'єднана сила незалежних українських підприємців:

  • Поза політикою
  • Немає зв'язку з олігархічним капіталом
  • Об'єднує незалежних українських підприємців незалежно від масштабу, галузі та географії діяльності
  • Виступає за інновації та відкриття нових ринків для українських компаній

DroneUA стає частиною цієї об'єднаної сили.

«Для DroneUA членство у союзі Українських підприємців – велика честь, це можливість разом зробити більше, стати кращим, відкрити нові можливості та нові ринки» — уточнює Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами