DroneUA – учасник «Форуму інноваційних виробництв»

September 13, 2023
DroneUA – учасник «Форуму інноваційних виробництв»
   

17 червня в Індустріальному парку «Біла Церква» за участі DroneUA відбудеться Форум інноваційних виробництв.

Основними темами заходу є:

  • Промислова стратегія України і сучасні виклики
  • Індустріальні парки як драйвери економічного росту
  • Гроші для розвитку: джерела, умови, ризики
  • Діджиталізація виробництв
  • Made in Ukraine на глобальних ринках
  • Ефективне виробництво
  • Нові бізнес-стратегії у новій економіці

У рамках події учасники зможуть ознайомитися з еталонними рішеннями для сільського господарства XAG та українською інтеграцією робота-садівника Farmbot від DroneUA.

Мета форуму – розвиток виробничих підприємств в Україні шляхом доступу до інновацій, індустріальних парків, акселераторів, інвестиційних та партнерських програм.

Очікують, що захід збере понад 1000 власників та керівників виробничих підприємств.

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію від експертів DroneUA? Заповнюйте форму і наші фахівці зв’яжуться з Вами!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами