DroneUA учасник «Форуму інноваційних виробництв»

September 14, 2023
DroneUA учасник «Форуму інноваційних виробництв»
   

15 жовтня в Індустріальному парку «Біла Церква» відбудеться Форум інноваційних виробництв. На масштабній події очікується понад 600 власників та керівників виробничих підприємств, включаючи міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень DroneUA.

Модераторами зустрічей стануть: засновник холдингової компанії UFuture Василь Хмельницький та генеральний директор UFuture Микола Тимощук.
Одним із учасників низки панельних дискусій буде Валерій Яковенко — співзасновник компанії DroneUA.

Також у рамках форуму учасники зможуть ознайомитись із низкою передового безпілотного промислового обладнання та українською ітерацією робота-садівника Farmbot від DroneUA.

Мета форуму — розвиток виробничих підприємств в Україні шляхом доступу до інновацій, індустріальних парків, акселераторів, інвестиційних та партнерських програм.

До участі запрошуються власники та керівники виробничих підприємств.

Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/3hO3Msp та отримання підтвердження від організаторів.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами