DroneUA — учасник конференції EASE Business Day

September 11, 2023
DroneUA — учасник конференції EASE Business Day
   

DroneUA взяли участь у конференції EASE Business Day, що відбулася 18 вересня в Академії ДТЕК. Учасники конференції мали змогу познайомитися з найбільш інноваційними рішеннями робототехніки для сільського господарства України та побачити їх вживу. 

Вперше бізнес-день сумістили з інтерактивною виставкою. Спеціалісти DroneUA представили агродрон для обприскування полів від XAG. Дрони XAG XP 2020 здатні обробляти до 18 га за годину та можуть працювати в режимі рою, коли до 5-ти дронів керуються одним оператором одночасно. Наразі XAG є ключовим виробником сільськогосподарських дронів у світі, займає 53% китайського ринку та охоплює понад 60% українського ринку сільськогосподарської робототехніки. 

Крім цього, на відвідувачів чекали профільні доповіді про останні розробки у сфері маркетингу. Організатор заходу — EASE — об’єднання IT-компаній України, створене для підтримки професійного зростання і розвитку своїх учасників на основі мережевої взаємодії, ділового спілкування, зміцнення зв’язків і організації діалогу на всіх рівнях, розв’язання різноманітних завдань у сфері інформаційних технологій.

Більше про XAG Магазин рішень DroneUA
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами