DroneUA – учасник УКАБ Агротехнології 2021. СТЕП

September 13, 2023
DroneUA – учасник УКАБ Агротехнології 2021. СТЕП
   

DroneUA бере участь у першій регіональній події від асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» УКАБ Агротехнології 2021. СТЕП, що відбудеться в місті Олександрія Кіровоградської області вже 13 липня.

На учасників заходу чекають унікальні польові демонстрації агротехнологій та понад 6 годин спілкування в професійному середовищі.

Ми представимо агродрони XAG XP2020 – перші в Україні безпілотники, що змогли показати конкурентну наземним обприскувачам продуктивність і підтвердили заявлену виробником ефективність до 18 га/год.

У рамках події відбудеться практична демонстрація ексклюзивної роботизованої платформи XAG R150 – наземного робота для українських садівників. Уже в перший сезон роботи в Україні він зміг вразити фермерів своєю ефективністю й багатофункціональністю.

Також на учасників чекає демонстрація:

  • зернозбиральних комбайнів
  • перевантажувачів зерна та зерновозів
  • сівалок та посівних комплексів
  • розкидачів мінеральних добрив
  • усіх типів ґрунтообробної техніки

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова.

Хочете отримати особисту консультацію від менеджерів DroneUA? Заповнюйте форму, і ми зв’яжемося з Вами!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами