DroneUA - учасники ІІ-го Аграрного Форуму Елеватор-2020

September 28, 2023
DroneUA - учасники ІІ-го Аграрного Форуму Елеватор-2020
   

DroneUA взяли участь у другому міжнародному форумі Елеватор-2020. Форум відбувся 24 січня 2020 року у міжнародному виставковому конгрес-центрі Український дім у м. Києві. Керівник DroneUA Валерій виступив із доповіддю у розрілі інновацій українського агробізнесу, а також став модератором інноваційної панелі форуму.

У рамках конференції були розглянуті слабкі ланки елеваторної галузі, пошук шляхів їх усунення та презентація сучасних технологічних рішень для елеваторних комплексів.

На заході було розглянуто такі питання:

  • Аналіз ринку зерна України та стану елеваторної інфраструктури;
  • Проблеми транспортної логістики;
  • Економіка будівництва та експлуатації елеватора;
  • Інноваційні рішення для підвищення ефективності елеватора;
  • Діджиталізація роботи від прийому до відвантаження;
  • Практичні кейси успіху від практиків-елеваторників;
  • Особливості вибору та експлуатації зерносушильного обладнання;
  • Проблеми та шляхи підвищення ефективності зберігання зерна;
  • Проблеми визначення якісних та кількісних показників при прийомі зерна.

З коротким фотозвітом можна ознайомитися нижче

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами