DroneUA в подкасті Deloitte TMT Talks

September 13, 2023
DroneUA в подкасті Deloitte TMT Talks
   

Співзасновник DroneUA Валерій Яковенко став гостем шостого випуску подкасту TMT Talks від компанії “Делойт”, що запустила серію подкастів про ключові тренди технологічного ринку, окреслені в щорічному глобальному дослідженні TMT Predictions.

Розмова була зосереджена на технічних інноваціях в Україні – як вони сприймаються в нашій державі, у чому наші переваги над Заходом і що допомогло переконати вітчизняних агровиробників почати широко застосовувати дрони у своїй роботі.

Яковенко розповів партнеру “Делойт” в Україні та лідеру групи з надання послуг клієнтам у сфері ТМТ Володимиру Юмашеву, як і з чого розпочинася діяльність DroneUA у сільському господарстві, чому було вирішено розширитися й на інші галузі та що стало поштовхом до виходу компанії на іноземні ринки.

Учасники подкасту обговорили правила для БПЛА в Україні, підготовку й навчання “пілотів” дронів, нові напрями в робототехніці та чи заберуть машини роботу в людей.

Також Валерій поділився секретом успішного ведення бізнесу в Україні й розкрив власні “таємниці” бізнес-драйву.

Подкаст доступний на каналі Deloitte Ukraine Talks на SoundCloud, Apple podcasts і Google podcasts.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами