DroneUA у вебінарі від Представництва Європейського Союзу в Україні

September 13, 2023
DroneUA у вебінарі від Представництва Європейського Союзу в Україні
   

18 березня 2021 року в рамках Європейського індустріального тижня 2021 за участі DroneUA пройде вебінар «Зробимо європейську промисловість кліматично нейтральною до 2050 року разом!».

Під час вебінару пропонується серія дискусій з представниками українського уряду, бізнесу, академічних кіл та експертної спільноти стосовно існуючого й потенційного співробітництва з європейськими партнерами щодо реалізації програми “Зелений курс” та “Цифрова Європа”.

Співзасновник DroneUA Валерій Яковенко розповість, як використання дронів може допомогти в умовах стрімкої зміни клімату й поділиться найінноваційнішими технологіями у сфері Smart Mobility.

У заключній частині буде обговорено Стратегічні інфраструктурні проекти України, які мають унікальний для Європи потенціал з точки зору поглиблення та розширення своїх логістичних та транспортних можливостей на основі інноваційних технологій та інженерних рішень.

Україна не лише поділяє ключові цінності та принципи подвійного переходу європейської промисловості, але також зобов’язалась сприяти досягненню таких амбітних цілей як на рівні уряду, так і бізнесу. Нещодавнє прийняття Національної економічної стратегії визначає «зелену економіку» як головний і домінуючий шаблон держави.

Вебінар проводиться за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами