DroneUA увійшла до найкращих стартапів світу в галузі штучного інтелекту для сільського господарства

August 29, 2023
DroneUA увійшла до найкращих стартапів світу в галузі штучного інтелекту для сільського господарства
   
Українська група компаній DroneUA, як міжнародний інтегратор інноваційних безпілотних рішень у сферах робототехніки та обробки даних, посіла 16-е місце у світовому списку найкращих стартапів із застосуванням штучного інтелекту для агрогалузі.

Використання штучного інтелекту в сільському господарстві поділяється загалом на три основні категорії:

виконання агрономічних операцій за допомогою автономних машин зі вбудованим штучним інтелектом;
моніторинг полів (контроль здоров’я та розвитку посівів, оцінка врожаю, попередження поширення шкідників, хвороб, аналіз стану ґрунтів, тощо);
прогнозування (опрацювання даних і їх інтерпретації для вдосконалення виробничого процесу; аналіз погодних і кліматичних умов).
DroneUA реалізовує різноманітну робототехніку, що дозволяє підвищити ефективність захисту та живлення посівів, плантацій чи садів. Літальні та наземні дрони виконують обприскування рослинної маси, внесення добрив та насіння, підстригання бур’янів, перевезення різних матеріалів, оптимізуючи агровиробництво завдяки економії ресурсів, високій автоматизації і збільшеній точності роботи.

Також ми застосовуємо спеціальні дрони для моніторингу й обміру полів, створення карт для внесення азоту, гербіцидів, карт NDVI, дослідження та аналітики полів, боротьби зі шкідниками.

Візуальні карти полів є найбільш простим і зрозумілим застосуванням БПЛА в сільському господарстві. Це зображення поля в звичайних кольорах, що дозволяє розглянути стан посіву, оцінити неоднорідність поля і виявити характерні проблемні зони.

Дослідження та аналітика полів, які здійснюють фахівці DroneUA за допомогою дронів, дають змогу виконати:

підрахунок сходів;
вимірювання площі та висоти рослин;
створення карти розвитку бур’янів;
картування ґрунтів для визначення їх хімічного складу й правильного розрахунку добрив;
класифікацію культур на основі актуальних супутникових даних;
створення карт рельєфу для оптимального розрахунку норми висіву та добрив і оптимального планування обробок поля;
створення карт водного дефіциту;
створення карт потенційної врожайності для коригування норм внесення добрив і для порівняння потенційної врожайності різних полів;
історичний аналіз полів для відстеження кліматичних змін і виявлення причин зниження врожайності.


Таким чином технології, які впроваджує Група компаній DroneUA, базуються на елементах штучного інтелекту й відповідають глобальним трендам цифровізації та автоматизації сільськогосподарського виробництва, сприяючи розвитку глобального ринку AgTech.
Про інші передові стартапи, які розробили компанії світу для сільського господарства, дізнавайтеся на сайті: https://www.ai-startups.org/top/agriculture

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

DroneUA входить до трійки найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та до двадцятки найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами